Video e rrallë e Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës, kur kishin raporte të mira

Është diskutuar shumë për raportin mes Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës, i cili dihet tash e një kohë se nuk është si më parë, shkruan GazetaBlic.Ka vite që dyshja nuk janë parë bashkë, madje së fundmi kur Shyhrete Behluli kishte mbledhur të gjitha këngëtaret e estradës për një festë që kishte në familja, aty nuk u pa Shkurte Fejza.Por, kameramani Besfort Hasani është kthyer pas në kohë duke publikuar video të yjeve të estradës, si Bleona, Leonora Jakupi, Gili, Edona Llalloshi, Nysret Muqiqi.
Por, e veçanta e kësaj video është se aty shihen së bashku në një dhomë grimi, teksa po bëhen gati, Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli

Ops – Prapaskenat me artist shqiptar – viti 2000 Bleona & Co.

Ops … Prapaskenat e artisteve shqiptar – viti 2000 Xhirimet me Leonora Jakupi, Shkurte Fejza, Shyhrete Behluli, Gili, Edona Llalloshi, Silvana Braçe, Gezim Kruja, Ylber Asllanaj, Nysret Muqiqi, Remzije Osmani, Bleonnen etj. Disa xhirime private te kamermanit te M1 Besfort Hasanaj Çibisit ne vitin 2000 rruges Slloveni-Gjermani.Nga arkivi i M1-shitwww.besfort.tv

Posted by BESFORT VIDEO M1 on Sunday, 3 August 2014