E dhimbshme: Ky është i riu nga Lipjani që humbi jetën në aksidentin e sotëm në Suharekë

Në aksidentin që ndodhi mes një veture, një kamioni dhe një kamionete, humbën jetën tre djem të rinj, shkruan Indeksonline.

Dy prej tyre ishin nga Prishtina, kurse njëri nga Lipjani. Indeksonline merr vesh se i riu nga Lipjani që ndërroi jetë në aksidentin fatal është Leonard Retkoceri (1998) nga fshati Llugaxhi i kësaj komune.

Dy prej tyre ishin nga Prishtina, kurse njëri nga Lipjani. Indeksonline merr vesh se i riu nga Lipjani që ndërroi jetë në aksidentin fatal është Leonard Retkoceri (1998) nga fshati Llugaxhi i kësaj komune.