Duda Balje më e bukura në Kuvend? Shikoni këtë deputete të LDK’së (PAMJE)

Duda Balje tashmë personifikohet si deputetja më e bukur dhe seksi në Kuvendin e Kosovës.Ajo komentohet më shumë për fizikun sesa për punën që bën, ku përflitet për çdo paraqitje të saj.

Por përveç Dudës siç duket Kuvendi i Kosovës, është i rrethuar me deputete të tjera të cilat na tërheqin vëmendjen.

“Gazeta Blic”, më poshtë ju sjellë disa imazhe të deputetes nga Klina.

Për të gjithë ata që mendojnë se Duda është deputetja më e bukur, kjo e fundit është edhe deputetja e LDK-së, Mirjeta Kalludra e cila renditet tek deputetet më të reja që ka vazhduar edhe një mandat si pjesë e Kuvendit.