Home / LAJME / Vajza që jeton Gjermani ka një kërkes publike: jam 25 vjeçare , dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj traditën e Babës tim

Vajza që jeton Gjermani ka një kërkes publike: jam 25 vjeçare , dua te fejohem me një shqiptarë që ta ruaj traditën e Babës tim

Jam Adelina dhe jetoj ne Gjermani atje kam lindur, jam 25 vjeçare dhe dua te fejohem me një djalë Shqiptar qe te ruaj traditën e Babait dhe familjes time, pasi vije nga një familje me tradita te ruajtura Shqiptare.

“Babai dhe familja ime do te ndiheshin krenar nëse unë fejohem me një djal nga Kosova, dhe kjo është dëshira ime”

LAJME  Xharra i del në mbrojtje Kastratit, godet disa gazetarë që u bën milionerë

“Unë dua qe Babai im te bej zgjedhjen për mua sepse kështu do te behet njeri me i lumtur ne bot, dhe ai është gjithçka qe kam ne ketë botë, kontaktoni

Check Also

Urime Shqiptarë! Franca, Gjermania, Italia, SHBA dhe Britania po e mbështesin Kosoven për taksen ndaj Serbisë

Britania e Madhe në një takim të fundit të përfaqësuesve të vendeve të Kuintit (Franca, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *