Home / LAJME / Vajza e dëshmorit të UÇK-së ngjallë emocione kur i reciton babait të saj! Nëse je i dobët mos e dëgjo!

Vajza e dëshmorit të UÇK-së ngjallë emocione kur i reciton babait të saj! Nëse je i dobët mos e dëgjo!

Këtë javë të ftuar në emisonin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, janë reperi i njohur Fero, Rovena Stefa, Adelina Berisha, si dhe të ftuar të tjerë, shkruan Gazeta NewBorn.

Sikurse në emisionet tjera edhe kësaj here në këtë emision kishte shou të veçantë.

LAJME  Do të jetë më keq se ferri, fjalët e Vuçiqit për marrëveshjen Kosovë Serbi

Ishte Fero i cili ndezi muhabetin dhe atmosferën, e përveç Feros edhe Adelina Berisha dhe Rovena Stefa ndezën atë.

Por Shpetim Desku u befasua kur në emision i futet një çift, të cilët ishin ushtarë të UÇK-së n’luftë/Gazeta NewBorn

Check Also

Urime Shqiptarë! Franca, Gjermania, Italia, SHBA dhe Britania po e mbështesin Kosoven për taksen ndaj Serbisë

Britania e Madhe në një takim të fundit të përfaqësuesve të vendeve të Kuintit (Franca, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *