Home / LAJME / U kap me Studenten në motel, Pedagogu nga Peja thotë fjalët që askush nuk i priste!

U kap me Studenten në motel, Pedagogu nga Peja thotë fjalët që askush nuk i priste!

Një pedagog i Degës së Ekonomisë, në Universitetin e Pejës është pezulluar nga detyra, pasi rezultoi se kishte shkuar me një studente në motel.

Mësohet se vendimi për pezullimin e tij është marrë nga Komisioni i Etikës në Universitetin e Pejës.

LAJME  Fjalët rrënqethëse të vajzës së Rametullait, pasi ia dha lamtumirën e fundit babait të saj

Të ditura bëhen se inicialet e pedagogut janë I.K., po ashtu mësohet se ai kishte thënë se në motel me studenten kishte shkuar vetëm për të pirë kafe.

Check Also

Urime Shqiptarë! Franca, Gjermania, Italia, SHBA dhe Britania po e mbështesin Kosoven për taksen ndaj Serbisë

Britania e Madhe në një takim të fundit të përfaqësuesve të vendeve të Kuintit (Franca, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *