Home / اطباق رئيسية / Mbane frymën! Kjo është Avokatja Shqiptare që të habitë me pamjet e saja!

Mbane frymën! Kjo është Avokatja Shqiptare që të habitë me pamjet e saja!

Jo më kot e ka marrë epitetin si ‘juristja më joshëse shqiptare’, shkruan GazetaBlic. Dhe tani, Redona Koci ka treguar edhe njëherë se di të bëjë për vete shumë kë dhe di të marrë vëmendjen në maksimum sa herë që publikon fotografi.

Juristja e cila në rend të parë e ka vënë profesionin e modelimit është shfaqur tejet tërheqëse në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

LAJME  أسلوب عمل سمكة محشية بالبطاطس

E veshur me një minifund të zi dhe bluzë të zezë, të kombinuara aq bukur me një palë çizme po të zeza dhe një çantë nga marka e njohur “Louis Vuitton” ajo është treguar provokuese përderisa ka nxjerrë në asetet e formësuara ja edhe pamjet e saj ne vazhdim.

Check Also

Ndihmo nëse ki pak ndjenja “Shpërndaje” edhe tjerët të ndihmojnë (Video)

Kemi parë keq, po më keq se kaq nuk kemi parë kurrë. Të Nderuar Miq, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *