Home / LAJME / Elena rrëfen: Nëna ime po e puth burrin tim gjithmonë në buzë sa herë që po e takon? Çfarë të bëjë?

Elena rrëfen: Nëna ime po e puth burrin tim gjithmonë në buzë sa herë që po e takon? Çfarë të bëjë?

Një 24 vjeçare nga Berati i Shqipërisë, ka rënë në hall të madh.

Elena, thotë se nëna e saj sa herë takohet me burrin e saj e puth në buzë, dhe atë e kaplon xhelozia, transmeton Gazeta NewBorn.

Madje Elena thotë se e ka pyetur nënën e saj se përse e bën këtë gjest, dhe ajo i ka thënë se dhëndrrin e kosnideron si djalin e saj.

””Pershendetje JOQ, jam Elena nga berati ..jam 24 vjec e martuar kam nje goc …Po kam nje problem me mamane time …ajo sa her qe e takon burrin tim e puth ne buz …i kam then nje her Po me ka then qe e konsideron si djalin e saj ….a esht normale qe nena ta puthi dhendrin ne buze ????me jepnin nje mendim se Po me iken truri nga xhelozia…”

LAJME  Deputeti Maqedonas: Tragjedia e autobusit e porositur nga forca anti-NATO?!

Check Also

Qëndroi pa ngrënë tetë ditë rresht, vjen rrëfimi rrënqethës i minatorit të Trepҫës

Një minator i Trepҫës ka bërë një rrëfim mjaftë rrënqethës për ngjarjen që ka përjetuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *