Home / اطباق رئيسية

اطباق رئيسية

اطباق رئيسية لموقع لحظة هو موقع يهتم بجميع انواع الطبخات من طبخات شرقية وغربية ونعطي طريقة عمل كل وطبخة بافضل الطرق وارخصها ثمنا وافضلها ايضا

Befason Angela Merkel: Nuk do të lejojmë asnjë ndryshim kufijsh mes Serbisë dhe Kosovës

Ndryshimi i kufijve të Kosovës është i papranueshëm për Berlinin, kështu është shprehur kancelarja gjermane Angela Merkel për presidentin serb, Aleksandër Vuçiç. Këtë deklaratë e ka shprehur në Davos të Zvicrës. Sipas “Koha Ditore”, nga burime të sigurta, takimi i mbajtur në margjinat e Forumit Botëror Ekonomik të Davosit është …

Read More »