Home / LAJME / Befason Kallashi: Ky hoxhë më pëlqen shumë, do të martohesha me të nëse ai…

Befason Kallashi: Ky hoxhë më pëlqen shumë, do të martohesha me të nëse ai…

Valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, ka shpesh here qe din te jete ne qendër te vëmendjes me disa prononcime te cilat ngjallin shumë reagime nga qytetaret dhe mediat e Kosovës.

Ajo ka prononcuar se do te martohej me një hoxhë nëse ai do të ia falte mëkatet që ajo thotë që i ka bërë.

LAJME  Çka po ndodh kështu? Pesë persona humbën jetën nga gripi i derrit në Kosovë

Ajo ka treguar se edhe kush është hoxha me të cilin do të martohej, ndera ka treguar se ka nje simpati për hoxhën Elvis.

Check Also

Urime Shqiptarë! Franca, Gjermania, Italia, SHBA dhe Britania po e mbështesin Kosoven për taksen ndaj Serbisë

Britania e Madhe në një takim të fundit të përfaqësuesve të vendeve të Kuintit (Franca, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *